ÖDÜLLÜ SAMSUNG GLAXY S8 REKLAM PROJESİ

918 görüntüleme
08 Temmuz 2019
Samsung, Galaxy S8 model telefonunun sonsuz ekranını tanıtmak için böylesine yaratıcı bir oyun ortaya çıkarmış. 22 telefonu bukalemun gibi doğada gözle görülecek yerlere yerleştiriliyor. Bulan telefonu kapar. Çok zekice değil mi?

Çerçevesiz tasarım, büyük ölçekli bir saklambaç oyunu için bir şablon olarak kullanıldı. "Saklambaç" kampanyasının bir parçası olarak, 3 - 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında İsviçre, ülke genelinde 22 iyi kamufle edilmiş akıllı telefon arayabildi. Saklanma yerleri arasında rock arenası "Creux du Van" veya en sevilen İsviçreli ünlüler gibi muhteşem yerler vardı. Sosyal medya, WhatsApp ve bir mikrosite aracılığıyla, araştırmacılar gizlenme yerleri hakkında değerli ipuçlarını aldılar. Akıllı telefonlar ilk bulanlara hediye edildi.

Android telefon öncülerinden Samsung'tan yapılan açıklama şöyle;

"Sonsuzluk ekranlı yeni Samsung Galaxy S8'in piyasaya sürülmesi için, yeni özellikleri odaklanmayı amaçladık.

Böylece sadece bu eşsiz telefon ve sonsuzluk göstergesinde çalışan bir "Saklambaç" başlatma fikri doğdu.

Telefon, her ortak telefonun genellikle bir saniye içinde görüleceği yerlere gizlenmiştir - ancak mevcut çevre ile sorunsuz bir şekilde birleşen bir arka plana sahip Galaxy S8."

Bu tasarım ilgi çekici, dijital odaklı bir aktivasyon kampanyası ile popüler hale getirildi.

Akıllı telefon üreticilerinin öncülerinden olan Samsung'tan da bu beklenir. Ülkemizde de yapılsa nasıl olurdu diye düşünüyorum.

ABONE OL: https://www.youtube.com/channel/UC_Wfmegay3dHaGBHqimvN1g?sub_confirmation=1
WEB ADRESİMİZ: http://www.eniyireklamlar.com
FACEBOOK SAYFAMIZ: https://www.facebook.com/eniyireklamlarr
TWİTTER SAYFAMIZ: https://twitter.com/eniyireklamlarr