Muhteşem Animasyonlu Kuru Fasülye Reklamı

824 görüntüleme
30 Haziran 2019
Heinz Avustralya'daki yaratıcı beyinler ile, baklagilleri için dört yeni kutu büyüklüğü çıkardıklarını duyurmanın güzel bir yolunu buldu.

Reklamda Geoff'den karakteri, fasulye için "meraklı ve sarsılmaz bir aşka sahip" olan bir adamın hikayesini çocukluğundan beri anlatıyor. Yetişkinliğinde tutkusu devam etti ve Heinz'de inovasyon şefi olarak yükseldi. Orada, insanların markanın yiyeceklerinden keyif almaları için yeni yöntemler deniyor.

Ama sadece yemeyi sevdiği unlu kuru fasulyelerden ilham almıyor. Spagetti bölümünde bir kadını cezbetmek istediğini fark ettikten sonra, anlaşmayı imzalamaya yardımcı olacak mükemmel ürünle geldi. Aileleri büyüdükçe Geoff'in fasulyeye olan tutkusu asla azalmadı. Ailesi için yemek süresini artıracak çeşitli teneke ölçüler yaratmaya devam ediyor.

Bu güzel reklamın tamamlanması bir yıldan fazla sürdü ve reklam ajansı Y&R Yeni Zelanda ile yapım şirketi Assembly Ltd. arasında ortak bir çaba oldu. Tüm parçayı bir araya getiren müzik Franklin Road tarafından bestelendi.


Heinz Avustralya tarafından yapılan açıklama ise şöyle:

"Genç Geoff'in takıntısının nereden geldiğini kimse bilmiyordu. Tek bildiği, çocuğun Beanz'i sevdiği. Aslında onlar onun hayatıydı. Ancak çoğu zaman olduğu gibi, bir an veya bir kadın her şeyi değiştirdi. Ve bu hikayenin başladığı yer. Geoff'in her Aussie için mükemmel teneke kutu yelpazesini nasıl icat ettiğini görmek için filmi izleyin."